Select Page

Śledź nas w social mediach

Partner Akcji

Drogi Czytelniku

witamy na Zaczytanym Szlaku. Ławka, którą widzisz jest inspiracją oraz podziękowaniem mieszkańcom Twojego miasta za społeczne zaangażowanie w zbiórkę książek zasilających nasze biblioteki w szpitalach na terenie całego kraju.

Wraz z naszymi Parterami zachęcamy Cię do pobrania bezpłatnego audiobooka oraz oddaniu się przygodzie jakiej jest czytelnictwo. Pobierz cały utwór na swój telefon i nie zapomnij zostawić do siebie kontaktu abyśmy mogli zaprosić Cię do nas po nowe nieodpłatne książki!

Życzymy fascynującej lektury!

Posłuchaj na stronie

Zasoby pochodzą z biblioteki Wolne Lektury (www.wolnelektury.pl) prowadzonej przez Fundację Nowoczesna Polska. Ten utwór nie jest objęty majątkowym prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać. Nagrania audiobooków podlegające ochronie praw pokrewnych do artystycznych wykonań i fonogramów oraz dodatkowe materiały w tekście - przypisy i motywy literackie, udostępnione są na licencji CC Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.